• bitcoinBitcoin$26,555.00

Anthony Scaramucci poukázal na to, čo je kľúčové pre štart býčieho trhu

Rovnako ako mnohí analytici investor, zakladateľ SkyBridge Capital a bývalý predstaviteľ Bieleho domu Anthony Scaramucci tvrdí, že býčí trh s BTC začne, keď Fed zmení svoju menovú politiku.

Anthony Scaramucci hovorí, kedy sa začne býčí trh

Scaramucci očakáva, že Federálny rezervný systém ukončí cyklus zvyšovania sadzieb skôr, ako dosiahne svoj 2-percentný inflačný cieľ. Pre trh by to bola skvelá správa. To by znamenalo, že býčí trh je hneď za rohom.

„Verím, že Fed vyhlási svoje víťazstvo s infláciou medzi 4 % a 5 %,“

-povedal v rozhovore pre Bloomberg.

„Ak mám pravdu povedať, dôjde k oživeniu trhu. Vznikne veľa krátkych pozícii v  kryptomenách a dôjde k oživeniu rizikových aktív,“

-dodal.

Stojí za zmienku, že inflácia v USA je už na dosť nízkej úrovni. Najnovšie údaje CPI v USA ukázali, že v decembri klesla na 6,5 ​​%. V júni to bolo 9,1 %. Ak je téza investora pravdivá, Fed v tejto polovici roka ukončí cyklus zvyšovania úrokových sadzieb.

Sám Scaramucci priznal, že už nevidí zmysel vo zvyšovaní svojej pozície na BTC. Ubezpečil však, že je otvorený investíciám do iných aktív.

bitcoin

SkyBridge a FTX

Pripomeňme, že SkyBridge prijala až 45 miliónov dolárov vo financovaní od Sama Bankman-Frieda-. Stalo sa to pred kolapsom FTX.

Scaramucci tiež priznal, že SkyBridge kúpila FTT tokeny za 10 miliónov USD a následne ich predala so stratou 9,6 milióna USD.

„Myslím si, že je dôležité, aby ľudia, ktorí veria v kapitalizmus a ľudia, ktorí riskujú, pochopili, čo sa stalo. Nebude zo mňa niekto, kto nebude v budúcnosti viac riskovať, pretože som sa popálil,“ vysvetľuje.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu