• bitcoinBitcoin$26,612.00

Bitcoin bude v auguste rýchlejší, ak sa tento scenár naplní

Známy kryptomenový analytik a obchodník predpovedá, že pokles ceny bitcoinu bude menší, než väčšina očakáva. Varuje však, že ak sa naplní určitý scenár, trhy môžu prudko klesnúť.

5. júla sa obchodník a analytik Josh Rager podelil o svoje myšlienky na cenovú akciu a trajektóriu bitcoinu. Povedal, že nesúhlasí s teraz všeobecne akceptovanou predstavou, že ceny BTC sa opäť vrátia na približne 24 000 dolárov.

„Nesúhlasím s myšlienkou grafu $ BTC nižšie. Sentiment „24 tis. dolárov, potom zvýšenie“ sa zdá byť celkom populárny. Myslím si, že ľudia to preháňajú. Podobne sa hovorilo o potrebe bitcoinu preraziť najprv 20 000 dolárov. Podľa mňa teraz tie poklesy nebudú až také hlboké a ak sa nám podarí opäť dosiahnuť 25-tisíc dolárov, bude to až neskôr v priebehu roka po ďalšom zvýšení. Len odmietnutie ETF môže bolieť, ale myslím si, že BlackRock tentoraz dostane súhlas.“

Pullback bitcoinu nie je také hlboký

Rager povedal, že korekčný sentiment vo výške 24 000 dolárov bol pomerne populárny, ale „ľudia preháňajú“.

Analytik predpovedá, že nadchádzajúce poklesy nebudú príliš výrazné, predtým ako povedal, že ak sa BTC opäť vráti na 25 000 dolárov, bude to koncom tohto roka. Najprv nás však čaká rast.

Zdroj: www.twitter.com

Autor však upozorňuje, že odmietnutie zmluvy BlackRock spot BTC Komisiou pre cenné papiere a burzy môže spôsobiť ďalšie problémy.

„Len odmietnutie ETF môže spôsobiť bolesť, ale myslím si, že BlackRock tentoraz dostane súhlas.“

Pozitívne trendy sa pravdepodobne objavia, ak BlackRock získa schválenie, čo je podľa Ragera „skutočná možnosť“ v auguste.

„Trh urobí, čo urobí, ale je ťažké prekonať súčasné základy bitcoinu.“

Nálada na trhu sa zdá byť celkom konzistentná. Index strachu a chamtivosti bitcoinov sa vrátil k „chamtivosti“ a teraz je na 61. V polovici júna klesol na 41, keďže SEC spustila niekoľko súdnych sporov proti známym americkým kryptomenovým spoločnostiam.

Malo by sa však tiež spomenúť, že ceny bitcoinov boli za posledné dva týždne minimálne trikrát zmarené odporom tesne nad 31 000 USD.

Navyše, rovnaká úroveň odporu sa v polovici apríla ukázala byť príliš silná na to, aby ju prelomila.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu