• bitcoinBitcoin$28,269.00

Dmitrij Medvedev predpovedá, že digitálne meny budú v roku 2023 naberať na význame

Dmitrij Medvedev, jeden z najvýznamnejších ruských politikov, sa domnieva, že tradičné fiaty – americký dolár a euro – stratia svoj význam. Opačný proces bude prebiehať v prípade digitálnych mien.

Dmitrij Medvedev predpovedá budúcnosť

Dmitrij Medvedev, ruský politik, ktorý bol prezidentom krajiny v rokoch 2008-2012, sa domnieva, že Medzinárodný menový fond (MMF) a Svetová banka môžu v roku 2023 skolabovať. Povedal tiež, že takéto udalosti by mohli znížiť vplyv eura a dolára a zvýšiť používanie digitálnych mien.

Zakladateľ Tronu Justin Sun súhlasil s Medvedevovým „odhalovacím komentárom“. Tvrdí tiež, že adopcia kryptomien v Číne sa postupne zvyšuje a že „to najlepšie ešte len príde“.

Medvedev tiež tvrdí, že systém Bretton Woods, ktorý je základom moci USA, môže byť nakoniec zničený.

„Bretton Woods systém správy peňazí zlyhá, čo povedie ku kolapsu MMF a Svetovej banky. Euro a dolár už nebudú obiehať ako globálne rezervné meny. Namiesto toho sa budú používať digitálne fiat meny“.

 

Iné prognózy

Otázkou je, či možno prognózy bývalého ruského prezidenta brať vážne. Je nepravdepodobné, že všetko, čo spomenul vo svojej sérii tweetov, sa stane v roku 2023.

Zoznam jeho predpovedí je dlhý a zahŕňa okrem iného: niektoré úplne bizarné scenáre, ako napríklad návrat Británie do Európskej únie (EÚ), vytvorenie „Štvrtej ríše“ a ďalšia vojna medzi Francúzskom a Nemeckom.

Ba čo viac, verí, že všetky veľké burzy a hlavné ekonomické aktivity sa môžu čoskoro presunúť zo Spojených štátov a Európy do Ázie.

Okrem toho sa domnieva, že v USA by mohla vypuknúť občianska vojna, po ktorej by sa Texas a Mexiko mohli odtrhnúť od „starých“ štátov a vytvoriť nový štát.

Ak by vám tento typ odhalení nestačil, zrejme vás bude zaujímať, že po skončení ozbrojeného konfliktu v USA má vyhrať prezidentské voľby Elon Musk a nahradiť Joea Bidena.

Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla rýchlo zareagoval na vyššie uvedené predpoklady a napísal, že sú to „zďaleka najabsurdnejšie predpovede“, aké kedy počul.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu