• bitcoinBitcoin$27,381.00

Je John McAfee tvorcom bitcoinu?

John McAfee je tvorcom bitcoinu. Toto je tvrdenie prezentuje influencer na TikToku, ktorý si hovorí Harry the Soul Coach.

Konkrétne povedal, že:

John McAfee je tvorcom bitcoinu. Ak sa vrátime späť a pozrieme sa na jeho minulosť, v roku 1987 vytvoril softvér na zabezpečenie internetu McAfee. Takže mal potom prístup k zadným vrátkam.
Influencer ďalej hovorí, že verí, že McAfee je stále nažive.

John McAfee a konšpiračné teórie

Už predtým existovali teórie o tom, kto vytvoril Bitcoin. Táto teória však môže vyvolať senzáciu najmä medzi zástancami konšpiračných teórií.

Existuje veľa rozhovorov s McAfee na YouTube, ktoré ukazujú, že mal veľmi solídne pochopenie pre blockchain. A vždy to tak bolo.

Napriek tomu sa môže zdať, že si rozhovor užíva, pretože bol závislý na mikro dávkach LSD. A možno, že dávky neboli také mikro, ako plánoval.

Jeden veľmi zaujímavý rozhovor s ním viedol Tom Shaughnessy z Delphi Media. McAfee počas rozhovoru povedal:

Blockchain je prvá technológia, ktorá nepochádza z útrob vlády alebo čierneho programu z vnútra armády. Nepochádza od IBM, Microsoftu, Apple, Samsungu ani žiadnej inej korporácie. Táto technológia je do značnej miery open source – je dostupná pre každého.

 

Je to rozhodujúci moment vo vývoji ľudskej mysle. Prvým použitím blockchainu bola kryptomena. A prvým použitím kryptomeny bol Bitcoin, ktorý ďaleko, ďaleko prekročil svoju životnosť. Súkromie však nemá. Na tento blockchain nemôžete vkladať inteligentné zmluvy.

Kriminálne živly

Práve z tohto dôvodu, hovorí McAfee, ho zločinci tak rýchlo využili.

V priebehu rokov bol Bitcoin tým, čo ľudia na dark webe akceptovali ako platbu. Zločinci sú vždy prví, ktorí akceptujú nové technológie. Myslím dobrý Bože všemohúci, keď sa ozval telefón, kto ho prvý adoptoval? Mafia! Mali celoštátny telefónny systém, prostredníctvom ktorého mohli koordinovať celoštátnu trestnú činnosť. Takže bankové lúpeže sa začiatkom tridsiatych rokov desaťnásobne zvýšili!

McAfee ďalej hovorí, že mince na ochranu osobných údajov ako Monero sú lepšou alternatívou k bitcoinom.

Užívateľ TikToku ďalej hovorí, že McAfee vytvoril Bitcoin, aby sledoval, čo robia zločinci. Harry hovorí: „McAfee ich všetkých chytil!“

Vytvoril McAfee bitcoiny? McAfee často hovoril, že môže prostredníctvom svojho antivírusového softvéru sledovať vládnych agentov. Takže vytvoril BTC, aby sledoval aj zločincov?

Keď sa McAfee v rozhovore ponorí do hnevu a nezmyslov, hovorí:

Prosím Bože, zobuďme ľudí. Prečo mal bitcoin v konečnom dôsledku to, čo bol pôvodne? Pretože to bolo používané ako posraté platidlo. Bitcoin už nikto nebude používať. Je to staré, hrubé, pomalé a drahé. S nulovým súkromím. Nikto to nepoužíva. Je to svinstvo, ktorému svet zatiaľ nerozumie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu