• bitcoinBitcoin$26,545.00

Mercedes neodstráni logo FTX zo svojich pretekárskych áut

Napriek problémom s kryptomenovou burzou FTX, tím Mercedes Formula 1 sľúbil, že neodstráni znak spoločnosti zo svojich pretekárskych áut.

Akciový trh kolabuje, no jeho logo na autách zostane

Jeden z najlepších tímov Formuly 1, ktorý vlastní Mercedes oznámil, že emblém FTX bude aj naďalej viditeľný na autách, ktoré šoférujú Lewis Hamilton a George Russell na Veľkej cene Sao Paula.

Organizácia uviedla, že situácia sa môže v budúcnosti zmeniť, ak kryptomenová burza nedokáže vyriešiť svoje problémy s likviditou.

Mercedes sa v roku 2021 spojil s FTX, aby propagoval značku a pripravil kolekciu NFT pre fanúšikov. Spoločnosti zdôraznili, že kryptomeny sú súčasťou „moderných technológií“ a že sektor bude v najbližších rokoch rásť.

„Keď sa obzrieme o 10 rokov späť, kedy sme museli vykonávať platby, ktoré trvajú dva dni a nie je možné ich uskutočniť mimo určitých hodín… Toto je niečo, čo bude pozostatkom minulosti. Tu prichádzajú kryptomeny,“ povedal Toto Wolff, rakúsky pretekár a investor prepojený s Mercedesom.

Valtteri Bottas Smoke GIF by Formula 1

Formula 1 a kryptomeny

Formula 1 si za posledných pár mesiacov vybudovala množstvo partnerstiev s hráčmi digitálnych aktív.

Burza Crypto.com spojila svoje sily s Formulou 1 v roku 2021. Vďaka tomu sa logo spoločnosti objavuje na tratiach počas každých pretekov. Platforma sa tiež stala oficiálnym partnerom Grand Prix Miami vo februári tohto roku.

Bybit začal spolupracovať s tímom Red Bull F1 začiatkom roka 2022. Hlavným partnerom pretekárskeho tímu sa stala burza. V dôsledku obchodu za 150 miliónov dolárov sa znak spoločnosti objavil na oblečení a autách súčasného šampióna Maxa Verstappena a jeho tímového kolegu Sergia Pereza.

Formula 1 sa v auguste tohto roku ponorila ešte hlbšie do sveta digitálnych mien, keď prihlásila dve ochranné známky súvisiace s NFT a digitálnymi aktívami. Všetko v súvislosti s podujatím Grand Prix Las Vegas, ktoré je naplánované na november 2023. Subjekt má v úmysle ponúkať virtuálny tovar vrátane virtuálneho oblečenia, slúchadiel, športového vybavenia, digitálneho umenia, suvenírov a iných typov gadgetov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu