• bitcoinBitcoin$26,590.00

Musk vs. Zuckerberg – súboj miliardárov je čoraz pravdepodobnejší

Zvykli sme si, že generálni riaditelia veľkých technologických spoločností ovládajú svoje emócie. Ukazuje sa však, že aj im môžu liezť na nervy. Dokonalým príkladom je rastúci konflikt medzi zakladateľom Facebooku Markom Zuckerbergom a majiteľom Twitteru a Tesly Elonom Maskom.

Celá predchádzajúca veta znela ako oznámenie boxerského zápasu? To je dobre, pretože počiatočné háčkovanie Muska a Zuckerberga na Twitteri sa začína meniť na rastúci konflikt. K potenciálnemu zápasu sa teraz vyjadril dokonca aj prezident UFC Dana White.

Výmena tweetov sa mení na čoraz reálnejší súboj – Musk vs. Zuckerberg

Kde je pôvod tohto konfliktu? Všetko sa to začalo pred niekoľkými dňami, keď mal Musk na Twitteri výmenu názorov s Zuckerbergom. Verejný konflikt miliardárov sa týkal zámeru spoločnosti Meta vytvoriť vlastnú platformu, ktorá by konkurovala Twitteru.

Musk sa rozhodol komentovať túto správu svojím charakteristickým sarkastickým štýlom:

„Planéta Zem sa už nevie dočkať, kedy bude pod úplnou Zuckovou vládou a nebude mať žiadne iné možnosti“.

Jeden používateľ internetu komentoval Muskov príspevok a varoval ho, pretože Zuckerberg trénuje brazílske jiu-jitsu. Generálny riaditeľ Tesly pokračoval v satirickom tóne a napísal, že sa teší na súboj s majiteľom Facebooku.

V reakcii na Muskov Tweet Zuckerberg zverejnil instatné príspevky so záznamom „Pošli mi polohu“. Ide o parafrázu výroku šampióna ľahkej váhy UFC Chabiba Nurmagodedova z roku 2010. Zdalo sa, že slovná potýčka nie je ničím iným ako nevinným podpichovaním, ale nečakane sa k celej situácii vyjadril Dana White. Zdá sa, že zápas medzi týmito dvoma miliardármi je čoraz pravdepodobnejší.

Musk vs. Zuckerberg - súboj miliardárov je čoraz pravdepodobnejší

Dana White potvrdil, že s miliardárom už hovoril

Webová stránka TMZ Sports poskytla rozhovor prezidentovi UFC. Dana White tvrdí, že už hovoril so Zuckerbergom a Muskom. Podľa neho sa obaja miliardári veľmi vážne zaoberajú myšlienkou vzájomného duelu.

White priznáva, že smrteľne vážny prístup tvorcu Facebooku a zakladateľa Tesly núti celú komunitu MMA čoraz vážnejšie uvažovať o takomto zápase. Išlo by o najväčší zápas v histórii federácie UFC, ktorý by určite prekročil milióny divákov po celom svete.

Prezident UFC už má dokonca plán pre potenciálny zápas. Cena za sledovanie duelu Musk vs. Zuckerberg by bola 100 dolárov, pričom časť výťažku by išla na charitu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu