• bitcoinBitcoin$16,979.38

O NÁS

Satosi logo
Budujeme najväčšiu mediálnu platformu pre Česko-Slovenskú komunitu, ktorá sa zaoberá problematikou financií s dôrazom na nový trend prepájania starého finančného sveta s novým svetom digitálnych technológii a bitcoinu. Satoši je integrované spravodajské médium poskytujúci aktuality, analýzy, komentáre, videá, podcasty, konferencie, návody na investovanie, ťažbu bitcoinu a oveľa viac.

„Get ready for the future of money"

NÁŠ TÍM

Zakladateľ

Rastislav Vasilišin je zakladateľ a CEO spoločnosti Virtuse Exchange. Vyštudoval na PACE University v New Yorku a má 25 rokov skúseností na finančných trhoch. V USA pracoval pre Mitsui a Joseph Stevens Investments, na Slovensku pre Across, Slavia Capital a J&T. Založil a riadil Virtuse Group, jednu z najväčších firiem na svete v oblasti obchodovania s emisnými povolenkami. V súčastnosti sa zaoberá problematikou financií s dôrazom na nový trend prepájania tradičného „starého” sveta financií s novou rýchlorastúcou oblasťou digitálnych aktív.

Zakladateľ

Martin Tkáč je tiež zakľadateľ portálu oKrypte.sk, ktorý sa dlhodobo venuje svetu kryptomien, metaverse a NFT zrozumiteľným jazykom. Verí v spájanie kryptokomunity a v bitcoin ako finančný nástroj budúcnosti.