• bitcoinBitcoin$26,529.00

O NÁS

Satosi logo
Budujeme najväčšiu mediálnu platformu pre Česko-Slovenskú komunitu, ktorá sa zaoberá problematikou financií s dôrazom na nový trend prepájania starého finančného sveta s novým svetom digitálnych technológii a bitcoinu. Satoši je integrované spravodajské médium poskytujúci aktuality, analýzy, komentáre, videá, podcasty a oveľa viac.

„Get ready for the future of money"

NÁŠ TÍM

Zakladateľ

Rastislav Vasilišin je zakladateľ a CEO spoločnosti Virtuse Exchange. Vyštudoval na PACE University v New Yorku a má 25 rokov skúseností na finančných trhoch. V USA pracoval pre Mitsui a Joseph Stevens Investments, na Slovensku pre Across, Slavia Capital a J&T. Založil a riadil Virtuse Group, jednu z najväčších firiem na svete v oblasti obchodovania s emisnými povolenkami. V súčastnosti sa zaoberá problematikou financií s dôrazom na nový trend prepájania tradičného „starého” sveta financií s novou rýchlorastúcou oblasťou digitálnych aktív.

Zakladateľ

Martin Tkáč je tiež zakľadateľ portálu oKrypte.sk, ktorý sa dlhodobo venuje svetu kryptomien, metaverse a NFT zrozumiteľným jazykom. Verí v spájanie kryptokomunity a v bitcoin ako finančný nástroj budúcnosti.

Autor

"Finančný svet ma stále fascinoval a v krypto vidím jednoznačnú budúcnosť peňazí."

Autor

„Bitcoin je úžasným úspechom kryptografie. Schopnosť vytvoriť v digitálnom svete niečo, čo sa nedá zreplikovať, prináša neuveriteľnú hodnotu.“

Autor

PODPORA PROJEKTU

Do projektu satoši náš tím investuje veľa energie a neustále hľadáme spôsoby ako sa zlepšovať. Ak sa Vám naša tvorba páči budeme radi ak nás podporíte. Ďakujeme!

3JpM8wBXL5fP1Vzh3b4uBeMnpNex1QRYRT

Bitcoin (BTC)