• bitcoinBitcoin$26,539.00

Pardon, vlúdila sa chybička 

Opatrenia počas koronakrízy spôsobili neopodstatnenú deštrukciu spoločnosti, no zodpovední žiadajú o amnestiu.

Od prvého potvrdeného prípadu ochorenia COVID-19 ubehli tri roky.

(Podľa South China Morning Post sa prvý prípad datuje k 17. novembru 2019)

Minulý rok som skonštatoval, že lockdowny zlyhali, pretože sa im nepodarilo zastaviť vírus, zničili životy miliónom ľudí a rozdelili spoločnosť.

Zdá sa, že po troch rokoch sme dosiahli fázu “pardon, vlúdila sa chybička“.

Movie Reaction GIF by Warner Bros. Deutschland

Tí, ktorí nás hodili do domáceho väzenia, zničili podnikateľov, nútili do očkovania a šírili strach a hromadnú hystériu, dnes hovoria: “obráťme list a poďme ďalej”. Pre nich je covid už nepodstatná a nepríjemná téma dávnej minulosti. Veď dnes tu predsa máme vojnu na Ukrajine, globálnu recesiu, rekordnú infláciu.

Inak povedané, chcú sa potichučky vypariť dúfajúc, že sa na to rýchlo zabudne a prehluší inou témou.

Presne o to sa snaží aj miliardármi podporovaný elitársky portál The Antlantic, ktorý v minulom týždni vydal článok s názvom: „Poďme vyhlásiť pandemickú amnestiu.”

V článku píše: „Potrebujeme si navzájom odpustiť za to, čo sme urobili a povedali, keď sme boli v temnote covidu.”

Nový normál a bohužiaľ, nie lepší

Poďme sa preto pozrieť, z čoho sa elitári chcú rýchlo vyviniť.

Po troch rokoch sa dá skonštatovať, že covid a hlavne opatrenie proti covidu boli jedny z najdeštruktívnejších udalostí, aké sme v tomto storočí zažili. 

Boli tak deštruktívne, že nám potrvá niekoľko rokov, kým zistíme, čo všetko bolo za dva roky nezmyselných opatrení zdevastované.

Arrow Crash GIF by HULU

Avšak už dnes vieme jednoznačne potvrdiť, že lockdowny zničili celú globálnu ekonomiku, vrátane tej našej. Napríklad, slovenský hrubý domáci produkt sa prepadol viac, ako kedykoľvek v histórii a štátny dlh nám vzrástol o viac ako 30 percent len za dva roky. To je v histórii Slovenska bezprecedentné.

Všetky známky rozpadajúcej sa spoločnosti nám zrazu prídu ako normálne. Nárasty psychických ochorení, samovrážd, úmrtí na rakovinu, cukrovku, srdcové ochorenia, alkoholizmus, na to všetko sme si zvykli, ako keby to patrilo do každodenného života vyspelej spoločnosti.

Dnes tu máme nový normál a bohužiaľ, nie lepší.

Vakcíny nezabránili v prenose ako nám tvrdili

Vedci už otvorene priznávajú, že použitie lockdownov a reštrikcií počas covidu bolo totalitné. Inštitúcie počas pandémie zámerne zneužívali zastrašovanie a poplašné správy na to, aby kontrolovali populáciu.

Od dvoch týždňov na spomalenie šírenia sme rýchlo prešli k prepúšťaniu zamestnancov, ale aj zdravotníckych pracovníkov, ak nesúhlasili s očkovaním.  Tisíce ľudí stratilo prácu, pretože odmietli prijať medicínsky zákrok, o účinnosti ktorého mali právom pochybnosti. Dnes už vieme, že vakcíny nikdy nezabránili v prenose alebo v nakazení koronavírusom. Boli sme zavedení a oklamaní.

Frustrated Music Video GIF by Joel Corry

Masová psychóza robila bláznov z normálnych ľudí. Napríklad, moja žena doslovne vyhodila môjho plne zaočkovaného a omaskovaného krstného syna od Štedrej večere len preto, že prekročil maximálny počet osôb stanovený štátnym úradníkom, ktorý vyzerá ako 5-minút pred infarktom. Bolo to hromadné šialenstvo a škody na spoločnosti sú nevyčísliteľné.

Takže nie, neprijímame vaše ospravedlnenie a chybička, ktorá sa vlúdila, musí byť riadne vyšetrená a vinníci potrestaní.

Najhoršie na tom je, že potom, čo nás viac ako dva roky zastrašovali, démonizovali a klamali sa ukázalo, že celá ich “veda“ bola prinajmenšom pochybná.

Dnes už aj tí najväčší covid džihádisti priznávajú, že rúška nezabránili prenosu, pravidlo dvoch metrov bolo “vyfabrikované” a vakcíny nielenže nebránili v prenose, ale nikdy na to ani neboli testované.

Vakcíny nezabránili v prenose ako nám tvrdili

Potrebujeme viac dôkazov o podvode?

Dnes už aj Americká Intelligence Community potvrdila, že coronavirus vznikol v laboratóriu v čínskom Wuchane.

Vakcíny nezabránili v prenose ako nám tvrdili

Pokrytectvo a cenzúra

Doslovne všetko, čo bolo štátom, sociálnymi sieťami a médiami cenzurované ako konšpirácia a “nevedecké” sa dnes ukázalo byť pravdivé.

Snl Bleach GIF by Saturday Night Live

A nezabudnime ani na pokrytectvo globálnych elít.

Toto sú možno tie najpamätnejšie fotografie, ktoré dokonale sumarizujú ich skutočný vzťah ku covidu.

Vakcíny nezabránili v prenose ako nám tvrdili

Pre nich to však nie je pokrytectvo. Elitári majú iné pravidlá, pretože sú samozrejme lepší ako my. Oni totiž naozaj veria, že pre nich platia iné pravidlá ako pre nás, plebs.

Nikdy nezabudnime

Nikto zo zodpovedných za túto nevídanú deštrukciu, dnes samozrejme žiadnu zodpovednosť nepripúšťa.

A čo je ešte horšie, tí istí ľudia, ktorí nám vedome rozbíjali spoločnosť, majú v úmysle pokračovať v rovnakom šialenstve.

To im už ale nikdy nesmieme dovoliť!

A jediný spôsob ako tomu zabrániť, je brať ľudí, ktorí nám zničili spoločnosť, na zodpovednosť.  Nepotrebujeme žiadosti o covidamnestiu, zľahčovanie škôd, ani zbabelé statusy na sociálnych sieťach o tom, ako sa musíme “posunúť ďalej”.

To čo potrebujeme, je oficiálne prešetrenie udalostí a nie zametanie pod koberec.

Potrebujeme kompenzáciu za spôsobené škody, tresty za zničené životy a firmy. Inak povedané, skutočné reštitúcie.

Tom And Jerry Reaction GIF

Nemôže predsa niekto navrhnúť, schváliť a násilím vyžadovať proti-ľudské nariadenia, ktoré dokázateľne poškodzovali milióny ľudí a potom nás žiadať o amnestiu.

Takže prepáčte, ale “pardon, chybička sa vlúdila” nám nepostačuje. Národ, ktorý sa z histórie nepoučí, je odsúdený si ju zopakovať.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu