• bitcoinBitcoin$26,960.00

Peniaze, peňeži, peníze….bitcoiny a iné bohatstvá

Minulý týždeň mal Rasťo Vasilišin tú česť byť hosťom v relácii DO NAHA s Dominikom Orfanusom.

V priebehu hodiny a pol sa im podarilo prebrať mnoho zaujímavých tém ako inflácia, recesia, FOMO, JOMO a hlavne bitcoin.

Recesia tu je a je jedno aká je jej definícia. Nepanikárte. Recesia pominie. Najkratšia recesia bola 6 mesiacov, najdlhšia 66 mesiacov. Inflácia je ako alkoholizmus. Keď začneš piť, najprv sa dostavia tie príjemné efekty, potom zlé. Keď prestanete piť, najprv sa dostavia zlé efekty, bolesť, potom prídu zdravé momenty. Rezervy držte v hotovosti, ideálne na 1 rok života.

Nakoniec ich nebudete asi potrebovať, ale aspoň budete mať komfort robiť dobré rozhodnutia a investície. Lebo v býčích trhoch sa zarába, v medvedích trhoch sa bohatne.

….to je pár myšlienok z plodnej debaty s Rasťom Vasilišinom, zakladateľ a CEO spoločnosti Virtuse Exchange, najväčšej bitcoin-centrickej burzy v Európe a s jeho vyše 25 rokov skúseností na finančných trhoch od New Yorku po Singapúr má v peniazoch, inflácií, recesií a investíciách celkom jasno. Veľmi jednoduché princípy a nekonvenčné pohľady si užijete v ďalšom DO NAHA.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu