• bitcoinBitcoin$27,206.00

Revolúcia na Twitteri je v plnom prúde. Chce Elon Musk vyzvať YouTube?

Elon Musk oznámil, že už nebude viesť Twitter. Ako ste si však mohli domyslieť, neznamená to, že odovzdáva plnú kontrolu nad portálom niekomu inému. Stále sa venuje svojej vízii nového Twitteru. Vo štvrtok večer oznámil niečo, čo by mohlo výrazne zmeniť spôsob, akým platformu používame.

Elon Musk hodil rukavicu YouTube

Na Twitteri bude možné zverejňovať dlhé, až dvojhodinové videá (nie väčšie ako 8 GB). Táto možnosť však bude dostupná len pre tých, ktorí majú Twitter Blue.

„Overení predplatitelia Twitter Blue môžu teraz pridávať videá dlhé 2 hodiny (max. 8 GB)!,“ napísal vo svojom tweete Elon Musk.

Vyzerá to teda tak, že Twitter sa chce stať konkurentom Youtube, čo by mohlo zmeniť spôsob používania platformy. Nová možnosť nám umožní počúvať podcasty, rozhovory (a nielen ich úryvky) alebo sledovať koncerty.

Tým to však nekončí. Majitelia služby Twitter Blue si budú môcť aktivovať aj funkciu dvojstupňového overenia účtu prostredníctvom textovej správy, čo by malo zvýšiť bezpečnosť ich profilov. To je dôležité najmä v súvislosti s vysokoprofilovými hackerskými útokmi, ktoré sa na portáli odohrali. Nevýhodou je, že táto možnosť bude platená. To je mimochodom zvláštne, keďže Musk by mal dbať na to, aby boli účty zákazníkov bezpečné.

Twitter

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu