• bitcoinBitcoin$27,222.00

Robert Kiyosaki predpovedá cenu BTC na 500 tisíc dolárov do roku 2025

Autor slávnej knihy „Bohatý otec, chudobný otec“ Robert Kiyosaki je opäť veľmi optimistický, pokiaľ ide o Bitcoin. Kiyosaki na Twitteri uviedol, že očakáva ďalší rast Bitcoinu.

Nedostatok dôvery v úrady

Kiyosakiho hlavným dôvodom pre investovanie do Bitcoinu je nedostatok dôvery v úrady. Federálny rezervný systém, americké ministerstvo financií a prezident Joe Biden sú dôvody, prečo Kiyosaki opustil tradičný finančný systém v prospech blockchainu.

„Bitcoin od začiatku roka vzrástol o 100 %. Bude bitcoin rásť aj naďalej? Moja súčasná stávka je, že bude. Navyše kupujem viac zlata a striebra. Prečo práve zlato, striebro a bitcoin? Pretože Federálny rezervný systém, ministerstvo financií a Biden sú klamári.“

V čase písania tohto článku sa bitcoin obchoduje za 28 800 USD. Za posledných sedem dní cena stratila 7 % svojej hodnoty.

Vstup na akciový trh na úrovni 6 000 USD

Kiyosaki predtým prezradil, že prvýkrát vstúpil do kryptomien pri cene 6 000 USD. O tom, že autor knihy „Bohatý otec, chudobný otec“ vkladá do Bitcoinu veľké nádeje, svedčí aj jeho predpoveď. Kryptomena podľa neho do roku 2025 vystrelí k 500 000 dolárom. Podľa Kiyosakiho bude rast poháňaný najmä menovou politikou Federálneho rezervného systému.

„Blíži sa gigantický krach. Možno aj depresia. Federálny rezervný systém bude nútený vytlačiť bilióny falošných peňazí.“

Milionár očakáva, že do roku 2025 bude zlato na úrovni 5 000 USD. Na druhej strane striebro bude stáť 500 dolárov a Bitcoin 500 000 dolárov. Prečo? Pretože dôvera v americký dolár bude podľa neho zničená. Kiyosaki nazýva zlato a striebro peniazmi bohov a Bitcoin peniazmi ľudí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu