• bitcoinBitcoin$26,594.00

Salvádor vzdeláva svojich študentov o Bitcoine

Salvádor podniká ďalšie kroky smerom k masovému prijatiu bitcoinu prostredníctvom vzdelávania študentov.

Aj počas extrémnej kryptozimy sa Salvádor zameriava na masovú adopciu Bitcoinu. Najnovšie video ukazuje študentov, ktorí sa vo svojej triede vzdelávajú o Bitcoine.

Vzdelávanie o bitcoine v mladom veku môže viesť k masovej adopcii a keď sa stanú študenti dospelými, začnú používaním bitcoinu značne prispievať k rozvoju národa.

Čítanie, písanie, bitcoin

Mimoriadne populárne video na Twitteri ukazuje učiteľov v Salvádore, ako vzdelávajú svojich študentov o Bitcoine v rámci desaťtýždňového učebného plánu. Učitelia ukážu študentom praktickú ukážku toho, ako prijímať BTC cez Lightning Network. Študenti sa tiež vzdelávajú v rôznych témach o technológii blockchain.

Jeden z učiteľov hovorí:

„Myšlienkou je zopakovať to v iných školách po celom svete.“

 

My First Bitcoin, bitcoinový vzdelávací projekt v Salvádore, tvrdí, že v roku 2022 vychoval viac ako 10 000 študentov. Namiesto toho teraz očakáva, že v roku 2023 zvýši svoj dosah 25-krát a naučí 250 000 študentov.

Salvádor vedie masovú adopciu BTC

Salvádor minulý rok prijal Bitcoin ako zákonné platidlo. Krajina pokračuje v masovej adopcii rôznymi spôsobmi. Prezident Nayib Bukele vlani v novembri oznámil, že národ pracuje na vybudovaní bitcoinového mesta bez dane z príjmu a majetku.

Minulý mesiac prezident spustil vyhradenú bitcoinovú kanceláriu na správu všetkých projektov súvisiacich s kryptomenami. Bude tiež slúžiť ako most na organizovanie stretnutí medzi jednotlivcami a prezidentom s cieľom implementovať Bitcoin a technológiu blockchain v krajine.

Krajina od 18. novembra nakupuje jeden bitcoin denne. V súčasnosti drží viac ako 2 458 bitcoinov, podľa webovej stránky, ktorá sleduje peňaženku Salvádoru. Stredoamerická krajina však na svojich bitcoinových držbách stráca 61,82 %. Ich nerealizovaná strata dnes presahuje 67 miliónov dolárov.

Salwador inwestuje w Bitcoina

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu