• bitcoinBitcoin$26,603.00

Spolupracuje Caroline Ellison, ktorá viedla výskum Alameda, s americkou rozviedkou?

Zatiaľ čo bývalý šéf FTX Sam Bankman-Fried bol zatknutý, stále nie je známe, čo sa deje s Caroline Ellison, bývalou generálnou riaditeľkou Alameda Research. Médiá naznačujú, že „pravdepodobne spolupracuje s federálnymi orgánmi“.

Caroline Ellison spolupracuje s tajnými službami?

Bývalá generálna riaditeľka spoločnosti Alameda Research, Caroline Ellison, nepovedala ani slovo od kolapsu FTX.Mnohí veria, že mohla donášať na Sama Bankmana-Frieda. Bolo by však také zvláštne, keďže týchto dvoch vraj spájali city.

Jediná vec, ktorú verejnosť o Ellison vie, je, že ju teraz zastupuje bývalá šéfka divízie presadzovania SEC Stephanie Avakian a právnický tím Wilmerhale.

Novinári New York Post Ben Feuerherd a Bruce Golding publikovali 14. decembra článok, v ktorom sa uvádza, že „Caroline Ellisonová pravdepodobne spolupracuje s federálmi proti Samovi Bankman-Friedovi“.

Chyby a žiadne jedlo pre vegánov

V článku bolo dodané, že „pekelné väzenie na Bahamách“ by mohlo obmäkčiť bývalého generálneho riaditeľa FTX, ktorý nakoniec vzdá boj o zabránenie jeho vydaniu do USA. Väznica, v ktorej sa podnikateľ zdržiava, je zrejme špinavá a sú v nej „červíky“. Bankman-Friedova rodina sa mu snažila zohnať vegánske jedlo.

Miami Heat Reaction GIF by HEAT Check Gaming

Čo sa týka Ellisonovej, reportéri hovorili s bývalým právnikom SEC Howardom Fischerom, ktorý povedal, že má silný stimul spolupracovať s orgánmi činnými v trestnom konaní. Noviny dodávajú, že to, čo sa deje v prípade, naznačuje, že „niekto“ dôležitý z FTX „spolupracuje s federálnymi orgánmi výmenou za zhovievavosť za svoje vlastné potenciálne pochybenie“.

Prokurátor, ktorý sa prípadom zaoberá, tiež pozval vyšších manažérov FTX a Alameda na spoluprácu, čo ďalej naznačuje, že Ellison môže spolupracovať so službami.

Gawker.com potvrdzuje vyššie uvedené a píše, že „Ellison je všeobecne presvedčená, že spolupracuje s americkými orgánmi činnými v trestnom konaní v prípade proti Bankman-Friedovi.“

Reportéri New York Post navštívili dom Ellisonových rodičov. Odpovedali, že sú „príliš zaneprázdnení“ na to, aby hovorili s novinármi.

Pripomeňme, že Sara Fischer Ellison a jej manžel Glenn Ellison sú ekonómovia na Massachusetts Institute of Technology (MIT).

„Nevidel som Caroline od Dňa vďakyvzdania,“ povedal pre noviny sused Ellisonovcov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu