• bitcoinBitcoin$26,579.00

Táto investičná legenda verí len bitcoinu

Obchodný veterán Peter Brandt je investor, ktorý je známy najmä vďaka svojej hlbokej technickej analýze. Kedysi predpovedal zánik bitcoinu po tom, ako v roku 2017 dosiahol rekordnú hodnotu 20 000 USD. Teraz však zmenil názor a predpovedá, že BTC predbehne všetky ostatné mince na trhu.

Koncom apríla sa so svojimi takmer 700 000 sledovateľmi na Twitteri podelil o to, že sa zameriava na dominanciu Bitcoinu. Brandt vtedy naznačil, že náraz bitcoinu bude mať „gigantický vplyv“.

Medzitým sa dominancia bitcoinu prelomila a opäť sa pohybuje okolo 50 %. Brandt v apríli uviedol: ,,V súčasnosti je bitcoin na trhu s cennými papiermi:

„Očakávam, že bitcoin pochová všetky falošné mince. V konečnom dôsledku existuje len jeden kráľ a bude ním bitcoin.“

Teraz sa podelil o aktualizáciu tejto predpovede. V nej vidíme, že dominancia pôvodnej kryptomeny sa teraz vymaňuje z dôležitého kanála.

Podľa Brandta ide o veľmi významný vývoj, ktorý znamená, že digitálna mena by mohla ešte viac vzrásť v porovnaní so zvyškom trhu.“

V čase písania tohto článku je dominancia Bitcoinu na úrovni 49,4 %.

Kde skončí?

Pseudonymný obchodník DonAlt tiež konštatuje, že Bitcoin v súčasnosti vládne trhu. „Altcoiny začínajú krvácať kde sa to skončí?“ napísal na Twitteri.

Podľa analytika je bitcoin v súčasnosti na vzostupe vďaka žiadosti spoločnosti BlackRock o vytvorenie bitcoinového spotového ETF. V súčasnosti najväčší správca aktív nemá záujem o iné meny – preto BTC ukazuje svoju silu.

„Myslím si, že bitcoin má príbeh vďaka nedávnemu vývoju ETF. Altcoiny to v skutočnosti nemajú. Ak dôjde k ďalšiemu pohybu smerom nahor, neočakávam, že altcoiny budú schopné držať krok.“

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu