• bitcoinBitcoin$26,566.00

TradingView vytvoril hodinky určené pre obchodníkov

Na trhu sa objavili hodinky pre investorov. Za projektom stojí TradingView, portál, ktorý pomáha analyzovať ceny akcií a kryptomien.

TradingView má svoje hodinky

TradingView sa môže pochváliť vytvorením prvých obchodníckych hodiniek na svete. Ide o C63 TradeTime – „automatické hodinky, mechanické majstrovské dielo, navrhnuté špecialistami na hodinky z Christophera Warda“.

Christopher Ward je spoločnosť, ktorú založili Christopher Ward, Mike France a Peter Ellis v roku 2004. Je to britská spoločnosť vyrábajúca hodinky. Bol to tiež prvý online predajca hodiniek, ktorý predával hodinky priamo spotrebiteľom. Hodinky Christopher Ward sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené vo Švajčiarsku.

C63 TradeTime boli navrhnuté tak, aby „odrážali otvorenie a zatvorenie trhu veľkých svetových búrz cenných papierov“.

„Vďaka tejto bezprecedentnej funkcii môžete vidieť, kedy sa otvárajú burzy v New Yorku, kedy sa zatvárajú  burzy v Londýne a ako dlho trvá obchodovať s investormi v Tokiu,“ inzerujú hodinky TradingView.

Investorov a zberateľov môže povzbudiť fakt, že sa vyrobilo len 500 kusov hodiniek tohto typu.

„Už nikdy nevytvoríme ďalšie hodinky, ako sú tieto,“ vyhlasuje výrobca.

„Použite kód TradingView40 na zľavu 40 %. Toto je obmedzená ponuka LEN pre členov TradingView. Použite ho skôr, ako sa minie všetkých 500 kusov. Takéto hodinky sa už nikdy nebudú vyrábať,“ doplnil TradingView.

Hodinky je možné zakúpiť tu. Cena uvedená na stránke je 1 285 eur.

Hodinky od Jacob & Co

Ak vám nestačia iba tieto hodinky, hodí sa dodať, že na trhu je dostupná aj výbava pre bitcoinového fanúšika. Sú to hodinky od Jacob & Co.

DLC Astronomia Solar Bitcoin, ako sa tento skvost volá, vyšlo v limitovanom množstve 25 kusov. Má to byť „vysoko symbolická pocta svetu kryptomien a jeho priekopníkovi, bitcoinu“.

Aká je však cena hodiniek? To je až 348 000 dolárov. Je to teda oveľa viac ako cena 1 bitcoinu.

Dnes musíte za 1 BTC zaplatiť „len“ okolo 18 115 USD. Vyššie uvedená ponuka Jacob & Co je preto zameraná na hodlerov, ktorí svoje kryptomeny držia už mnoho rokov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu