• bitcoinBitcoin$26,983.00

ÚSCHOVA

Bezpečná úschova bitcoinov mimo centralizované burzy je jedným z najdôležitejších spôsobov, ako ochrániť svoje aktíva pred akoukoľvek hrozbou. Na Satoši budeme pravidelne informovať o najlepších spôsoboch, ako ochrániť svoje kryptomeny a tiež Vám odporučíme najbezpečnejšie "Cold" a "Hot" kryptopeňaženky.

Najnovší obsah

Ledger Stax – nová hardvérová peňaženka od lídra na trhu

Ledger predstavil novú štýlovú hardvérovú peňaženku, ktorú navrhol bývalý inžinier Apple. Nová hardvérová peňaženka od lídra na trhu Výrobca hardvérových peňaženiek pre bitcoiny a iné kryptomeny...

MetaMask začne zhromažďovať IP svojich používateľov

MetaMask začne zhromažďovať IP adresy používateľov. Toto je výsledok zmien v zmluve o ochrane osobných údajov zverejnenej spoločnosťou ConsenSys 23. novembra. MetaMask začne zbierať IP ConsenSys,...

Váš najlepší sprievodca hardvérovými digitálnymi peňaženkami

Ak chcete mať v bitcoinoch bezpečnú finančnú rezervu, mali by ste ich mať aj bezpečne uložené. Sme presvedčení, že najlepším riešením sú hardvérové peňaženky, takzvané...

Chcem vlastniť kryptomenovú peňaženku

Ledger Nano X

Zabezpečte, nakupujte, vymieňajte svoje kryptomeny a spravujte svoje NFT pomocou hardvérovej peňaženky s podporou Bluetooth. Všetky vaše digitálne aktíva sú zabezpečené na jednom mieste.

Ledger Nano S Plus

Zabezpečte svoj majetok a preskúmajte Web3 s novým Ledger Nano S Plus. Vezmite si ikonický Ledger Nano S a používajte ho aj pre DeFi a NFT. To je to, čo sme urobili s novým Nano S Plus.

Cryptosteel Capsule

Pevná oceľová kapsula na ochranu vašej 24-slovnej obnovovacej frázy. Navrhnuté tak, aby odolala extrémnym podmienkam. Vaša obnovovacia fráza je jedinou zálohou vašich kryptografických aktív.

Billfodl

Billfodl je pevné oceľové puzdro na uloženie a ochranu vašej 24-slovnej obnovovacej frázy, navrhnuté tak, aby odolalo ohňu, vode a ďalším. Billfodl vytvorí obnovovaciu frázu v oceľovej jednotke a vytvorí takmer nezničiteľnú zálohu.