• bitcoinBitcoin$27,222.00

Visa hľadá zamestnancov pre projekt zviazaný s kryptomenami

Visa, jeden z najväčších spracovateľov platieb na svete, nedávno zverejnila niekoľko voľných pracovných miest súvisiacich s kryptomenami, čo naznačuje rastúci záujem o oblasť digitálnych aktív.

Visa hľadá odborníkov do svojho tímu pre projekt kryptomenami

Platobná spoločnosť hľadá pre svoj tím pre kryptomeny technického produktového manažéra, ako aj seniora blockchainového inžiniera a blockchainového vývojára. Tieto pozície naznačujú, že spoločnosť Visa chce rozšíriť svoju ponuku kryptomien, potenciálne prostredníctvom vývoja platobných riešení založených na blockchaine.

Tento krok spoločnosti Visa nie je prekvapujúci vzhľadom na rastúcu popularitu a akceptáciu kryptomien na celom svete. Mnohé podniky vrátane finančných inštitúcií hľadajú spôsoby, ako integrovať digitálne aktíva do svojho obchodného modelu. Takto si môžu udržať konkurencieschopnosť a uspokojiť meniace sa potreby svojich zákazníkov.

Spoločnosť už podnikla niekoľko krokov v oblasti kryptomien vrátane nadviazania partnerstiev s niekoľkými kryptomenovými platformami. Spoločnosť ponúka debetné karty, ktoré umožňujú používateľom míňať svoje digitálne aktíva u tradičných obchodníkov. Okrem toho spoločnosť Visa nedávno oznámila, že v prvom polroku 2021 spracovala transakcie súvisiace s kryptomenami v hodnote viac ako 1 miliardy USD.

Pracovné ponuky naznačujú, že spoločnosť Visa sa neuspokojí len s ponukou debetných kariet a spracovaním transakcií. Hľadá aj nové spôsoby, ako využiť blockchain a kryptomeny na zlepšenie svojich existujúcich produktov a služieb.

Integrácia digitálnych aktív s tradičnými financiami

Tento vývoj je pozitívnym znamením pre kryptografický priemysel. Naznačuje totiž, že čoraz viac bežných spoločností si uvedomuje potenciál digitálnych aktív a je ochotných investovať do ich rozvoja. Keďže Visa a ďalšie veľké spoločnosti pokračujú v skúmaní a prijímaní kryptomien, je pravdepodobné, že budeme svedkami väčšieho prijatia a integrácie digitálnych aktív do tradičného finančného systému.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu